"INTELLEKTUAL RING-2023" TO'GARAGINING I MAVSUM 1-SONIGA START BERILDI
Toshkent davlat transport universiteti akademik litseyida an'anaviy tarzda o'tkazilib kelinayotgan “Intellektual ring” to’garagining I mavsum 1-soni 2023-yil 23-oktabr kuni o’tkazildi. To’garakni YoBIBDO' A.T.Ikromov olib bordi.
Bilimlar ringida quyidagi 7 nafar bilimdonlar ishtirok etdi. Bular:
1. S.Rajabova (2-23-gr);
2. I.Sobirjonov (5-23-gr);
3. L.Xalikova (1-23-gr);
4. D.Zuxriddinov (6-23-gr);
5. I.Oktamov (2-23-gr);
6. I.Farxodov (7-23-gr);
7. Sh.Olimjonov (4-23-gr).
4 tur bo’yicha o’tkazilgan bilimlar bellashuvi natijasiga ko’ra 1-o'rin hamda FINAL yo'llanmasi 7-23-guruh o’quvchisi Ismoil Farxodovga, 2-o’rin ham 6-23-guruh o’quvchisi Dilshod Zuxriddinovlarga nasib etdi.
To'garakning I mavsum 1-sonida qatnashgan barcha o'quvchilarga o'z minnatdorchiligimizni bildiramiz.
Loyihaninig keyingi sonlarida o'z nomzoding qo'y, final yo'llanmasini qo'lga kirit bilimdon o'quvchim.

НАЧАЛИСЬ ВЫПУСКОВ 1-ГО СЕЗОНА «ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНОГО РИНГА-2023»
23 октября 2023 года состоялся 1-й сезон клуба «Интеллектуальный ринг», который традиционно проводится в Академическом лицее Ташкентского государственного университета путей сообщения. Клубом руководил ЁБИБДО А.Т.Икрамов.
В ринге знаний приняли участие следующие 7 ученых. Это:
1. С. Раджабова (2-23-гр);
2. Собиржанов И. (5-23-гр);
3. Халикова Л. (1-23-гр);
4. Зухриддинов Д. (6-23-гр);
5. И. Октамов (2-23-гр);
6. Фарходов И. (7-23-гр);
7. Олимжонов Ш. (4-23-гр).
По итогам конкурса знаний, проведённого в 4 тура, 1 место и ФИНАНСАЛЬНЫЙ билет достались Исмаилу Фархадову, студенту 7-23 группы, а также 2 место было присуждено студенту 6-23 группы. группе Дилшоду Зухриддинову повезло.
Выражаем благодарность всем ученикам, принявшим участие в 1 выпуске первого сезона кружка.
Выдвигайте свою кандидатуру в следующих выпусках проекта, получайте билет на финал, мой ученый читатель.