⭕️ RESPUBLIKA YOSHLAR ISHLARI AGENTLIGI MARKAZIY APPARAT BO'LIM BOSHLIG'I SHERZOD OLIMOVNING LITSEYGA TASHRIFI JARAYONIDAN
2023-yil 5-oktabr kuni TDTrU akademik litseyida "5 tashabbus olimpiadasi" doirasida tashkil etilgan to‘garaklar faoliyatini o'rganish, shuningdek o'quvchi-yoshlar bilan dildan suhbatlashish maqsadida Yoshlar ishlari agentligi rahbarlaridan Sh.Olimov tashrif buyurdi.
Tashrif davomida litsey rahbari M.Xasanova hamda Sh.Olimov dars mashg'ulotlarini ham nazorat qilib, o'quvchi-yoshlar bilan turli mavzularda fikr almashdi va ularga hayotiy maslahatlar, tavsiyalar berib o'tdi.
Shuningdek, to'garak olib boriladigan xonalar, mutaxasislar bilan yaqindan tanishib, ular bilan "5 tashabbus olimpiadasi" bo'yicha suhbatlar olib borildi.

⭕️ ИЗ ПОСЕЩЕНИЯ ЛИЦЕЯ ШЕРЗОДА ОЛИМОВА, НАЧАЛЬНИКА ЦЕНТРАЛЬНОГО АППАРАТА АГЕНТСТВА ПО ВОПРОСАМ МОЛОДЕЖИ РЕСПУБЛИКИ
5 октября 2023 года один из руководителей Агентства по делам молодежи Ш. Олимов посетил академический лицей ТДТРУ с целью ознакомления с деятельностью клубов, организованных в рамках «Олимпиады 5 инициатив», а также пожелать подушевиться. Задушевная беседа со студентами и молодежью. В ходе визита руководитель лицея М. Хасанова и Ш. Олимов курировали уроки, обменивались мнениями с учениками на различные темы и давали им жизненные советы и рекомендации. Кроме того, они ознакомились с помещениями, где проходит встреча, и поговорили с ними об «Олимпиаде 5 инициатив».